free web templates

Antistatik Epoksi Zemin Kaplama


Epoksi antistatik kaplama, temizlenmesi kolay ve toz tutmayan zemin kaplamasıdır. Orta oranda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı vardır. Antistatik kaplamada statik elektriğin bakır baralar ile mevcut ortamda uzaklaştırılması hedef alınmıştır. Epoksi antistatik kaplama, yeni beton zeminlerde veya çukurlaşmış, aşınmış ve zedelenmiş beton zemin yüzeylerin parlak, yoğun ve dayanımlı yüzey haline getirir. Yüzey yarı pürüzlü veya tam pürüzlü hale getiren kaplama sistemidir. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı ve dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. dayanımlıdır.
Kullanım Alanları: Epoksi antistatik kaplama, tüm endüstriyel döşemelerde, hastaneler, elektrik fabrikaları, elektronik fabrikaları, otomotiv sektörü ve statik elektrikten etkilenmemesi istenen tüm yüzeylerde farklı renk seçenekleriyle kullanılabilmektedir.
Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyin genel temizliği tamamlandıktan sonra üzerine astar katı çekilir ve astar katı uygulanırken aynı zamanda epoksi sürülen zeminlerin üzerine henüz epoksi prizini almamışken önceden hazırlanmış mortar harcı prizini almamış epoksi üzerine dökülür ve bu işlemin ardından mortar tamir harcının astar ile beraber prizini alması beklenir. Ara kat ve macun tamiratları tamamlandıktan sonra Epoksi Son Kat Kaplama Ürünü zemine mala ile çekilir. Yoğun tahribatlı zemin epoksi mortar zemin kaplama uygulaması ile düzgün ve yekpare bir zemin haline gelmiş olur.

Adres

Merkez mah. Fecir sk. no:1 Kat:3\19 Arnavutköy İstanbul


İletişim

Email: info@kosor.com.tr
Phone: +90 (212) 445 4449 

Bağlantılar

Ürünler
Uygulamalar
e-katalog

Epoksi Astar
Epoksi Boya
Epoksi Reçine
Epoksi Tamir Harcı