free bootstrap template

Coating Epoksi


Epoksi zemin kaplamaların en iyi avantajlarından biride eskidiğinde düşük maliyetle yenilenebilmesidir. Epoksi zemin uygulamasını firmamızın yapmış olduğu mekanlarda mevcut zeminin eskimesi durumunda müşterilerimize özel bir fiyat ile zemini düşük maliyetle boyayarak yeniliyoruz. Böylece zemininiz süre sıkıntısı olmadan yenilenmiş olur.
Kullanım Alanları:Zemin kaplaması önceden yapılmış zeminlerin yenilenmesinde veya zeminimi düşük maliyetle epoksi yaptırmak istiyorum diyenler için tercih edilen zemin kaplama sistemidir.
Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyler kuru, temiz, taşıyıcı ve sağlam olmalıdır. Aderansı azaltacak toz, yağ, gres, boya ve benzeri her tür kir, uygulamadan önce tam olarak temizlenmelidir. Uygulama yapılacak yüzeyler çukur, kırık, segregasyon ve çatlak gibi hatalar içermemelidir ve tozumamalıdır. Bu tür hatalar uygulamadan önce Epoksi Mortar (epoksi esaslı tamir harcı) ile düzeltilmelidir. Yüzey hazırlığı bilyalama (shot blasting) frezeleme, zımparalama veya benzeri mekanik yüzey aşındırma işlemleri ile yapılmalı ve tüm yüzeyler endüstriyel vakum aletleri ile tozdan arındırılmalıdır. Yüzey nem miktarı % 4'ün altında olmalıdır. Uygulama sırasında zemin sıcaklığının çiğ noktasının en az +30C üzerinde olmasına dikkat edilmelidir. Bu işlemlerden sonra zemine astar katı uygulanmalıdır. Astar uygulamasının prizini alması dahilinde tek kat Son Kat Kaplama Ürünü uygulanır.

Adres

Merkez mah. Fecir sk. no:1 Kat:3\19 Arnavutköy İstanbul


İletişim

Email: info@kosor.com.tr
Phone: +90 (212) 445 4449 

Bağlantılar

Ürünler
Uygulamalar
e-katalog

Epoksi Astar
Epoksi Boya
Epoksi Reçine
Epoksi Tamir Harcı