free css templates

Epoksi Mortar Kaplama


Epoksi mortar zemin kaplama sistemi genel olarak, uygulama yapılacak alanın zeminin yoğun bir şekilde çukur, çatlak veya tahribatının büyük olduğu zeminlerde, yoğun yaya trafiğinin ya da ağır yük dayanımının yüksek olması gereken yerlerde yapılması tavsiye edilen bir zemin kaplama sistemidir.
Kullanım Alanları: Endüstriyel fabrikaların zeminlerinde, depolarda, yükleme ve boşaltma alanlarında tekstil ve montaj fabrikalarında, oto galeri ve Showroomlar da, boyahane ve bakım atölyelerinde, otopark ve servis alanlarında ve zemin tahribatının yüksek olduğu ya da zğır yük dayanımının yüksek olması gereken benzeri yerlerde zemin kaplaması olarak kullanılır.
Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyin genel temizliği tamamlandıktan sonra üzerine astar katı çekilir ve astar katı uygulanırken aynı zamanda epoksi sürülen zeminlerin üzerine henüz epoksi prizini almamışken önceden hazırlanmış mortar harcı prizini almamış epoksi üzerine dökülür ve bu işlemin ardından mortar tamir harcının astar ile beraber prizini alması beklenir. Ara kat ve macun tamiratları tamamlandıktan sonra Epoksi Son Kat Kaplama Ürünü zemine mala ile çekilir. Yoğun tahribatlı zemin epoksi mortar zemin kaplama uygulaması ile düzgün ve yekpare bir zemin haline gelmiş olur.

Adres

Merkez mah. Fecir sk. no:1 Kat:3\19 Arnavutköy İstanbul


İletişim

Email: info@kosor.com.tr
Phone: +90 (212) 445 4449 

Bağlantılar

Ürünler
Uygulamalar
e-katalog

Epoksi Astar
Epoksi Boya
Epoksi Reçine
Epoksi Tamir Harcı