create your own web page for free

Epoksi Self Levelling Zemin Kaplama


Epoksi esaslı, üç bileşenli, solvent içermeyen, kendiliğinden yayılan zemin kaplama sistemidir. Reçine, Sertleştirici ve quartz kumu bileşenlerinden oluşur. Kuru ve temiz pek çok yüzeye mükemmel aderansı vardır. Zeminde granit görünümü uyandıran yekpare, ortama ferahlık getiren zemin kaplama sistemidir.
Kullanım Alanları:Zemin hazırlığı yapılmış beton, şap ve mozaik yüzeylerin kaplanmasında, ofis zeminlerinde ve endüstriyel fabrikaların zeminlerinde, depolarda, yükleme ve boşaltma alanlarında tekstil ve montaj fabrikalarında, oto galeri ve Showroomlar da, boyahane ve bakım atölyelerinde, otopark ve servis alanlarında ve benzerlerinde zemin kaplaması olarak kullanılır.
Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyin genel temizliği tamamlandıktan sonra üzerine astar katı çekilir ardından Serpme, ara kat ve macun tamiratları tamamlandıktan sonra epoksi self levelling zemine mala ile çekilir ve mala uygulamasına eş zamanlı olarakta zemin kirpi rulo ile taranarak düz pürüzsüz, parlak, yekpare granit görünümü kazanmış olur.

Adres

Merkez mah. Fecir sk. no:1 Kat:3\19 Arnavutköy İstanbul


İletişim

Email: info@kosor.com.tr
Phone: +90 (212) 445 4449 

Bağlantılar

Ürünler
Uygulamalar
e-katalog

Epoksi Astar
Epoksi Boya
Epoksi Reçine
Epoksi Tamir Harcı