free html templates

Epoksi Yol Çizgi Boyama


Epoksi yol çizgi boyası fabrikalarda veya düzenin sağlanması gereken yerlerde ortamı organize eder. Fabrikanın düzenli bir şekilde bölümlere ayrılarak kargaşanın önüne geçilmiş olur. Epoksi yol çizgi boyamada kullanılan ürün çift komponentlidir ve zeminde bulunan mevcut renge uygun bir renk üretimi yapılabilir.
Kullanım Alanları: Beton, beton şap, mozaik ve mermer zeminlerin kaplanmasında, Hafif ve orta yük koşullarında aşınmaya dayanımlılı zemin kaplaması olarak, Endüstriyel zeminlerde, depolarda, yükleme- boşaltma alanlarında, İmalat ve depolama sahalarında, Boyahane ve bakım atölyelerinde, Otopark ve servis alanlarında ve benzerlerinde dekoratif - eksiz, kaymaz ve aşınmaya mukavim zemin boyaması olarak kullanılır.
Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyin genel temizliği tamamlandıktan sonra üzerine astar katı çekilir ardından Serpme ve ara kat ve macun tamiratları tamamlandıktan sonra epoksi multi layer zemine mala ile çekilir ve mala uygulamasına eş zamanlı olarakta zemin mercan rulo ile taranarak portakal kabuğu görünümü kazanmış olur.

Adres

Merkez mah. Fecir sk. no:1 Kat:3\19 Arnavutköy İstanbul


İletişim

Email: info@kosor.com.tr
Phone: +90 (212) 445 4449 

Bağlantılar

Ürünler
Uygulamalar
e-katalog

Epoksi Astar
Epoksi Boya
Epoksi Reçine
Epoksi Tamir Harcı