free web templates

Antibakteriyel Epoksi Zemin Kaplama


Epoksi antibakteriyel zemin kaplama sistemi genel olarak, uygulama yapılacak alanın ultra seviyede hijyenik olmasının gerekliliğinden dolayı uygulanan bir zemin kaplama sistemidir. Özellikle hastaneler, klinikler veya gıda üretim tesislerinde hijyenin büyük ölçüde önemli olması sebebiyle tercih edilir.
Kullanım Alanları: Hastanelerde, sanayi mutfaklarında, kuru ve yaş gıda maddesi üretilen fabrikalarda, entegre et tesislerinde, kimya ve ilaç sanayisinde, ambalajlama ve depolama alanlarında, hijyen gerektiren yerlerde, güvenle kullanılır, toz tutmaz, mikrop barındırmaz, antibakteriyel epoksi self levelling kaplama malzemesi olarak kullanılır.
Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyin genel temizliği tamamlandıktan sonra üzerine astar katı çekilir. Ara kat ve macun tamiratları tamamlandıktan sonra antibakteriyel Epoksi Son Kat Kaplama Ürünü zemine mala ile çekilir. Antibakteriyel epoksi zemin kaplama termosetler grubundan yapıştırıcı bir kimyasal reçine oluşundan dolayı suya aside ve alkaliye direnci çok iyidir. Her türlü zeminde istenilen renklerde yekpare uygulanabilmektedir. Ayrıca parlak su geçirimsiz ve kimyasal mukavemeti çok yüksek oluşundan aşınmaya ve sürtünmeye karşı oldukça dayanıklıdır.

Adres

Merkez mah. Fecir sk. no:1 Kat:3\19 Arnavutköy İstanbul


İletişim

Email: info@kosor.com.tr
Phone: +90 (212) 445 4449 

Bağlantılar

Ürünler
Uygulamalar
e-katalog

Epoksi Astar
Epoksi Boya
Epoksi Reçine
Epoksi Tamir Harcı