create your own web page

Simli Epoksi Uygulaması


Epoksi esaslı, iki bileşenli, solvent içermeyen düşük viskoziteli, modifiye edilmiş simli reçine-sertleştiriciden oluşur.
Kullanım Alanları:Showroomlarda, ofislerde, fuarlarda, evlerde kısacası estetik görünmesi gereken tüm mekanlarda kullanılabilir.
Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyler kuru, temiz, taşıyıcı ve sağlam olmalıdır. Aderansı azaltacak toz, yağ, gres, boya ve benzeri her tür kir, uygulamadan önce tam olarak temizlenmelidir. Uygulama yapılacak yüzeyler çukur, kırık, segregasyon ve çatlak gibi hatalar içermemelidir ve tozumamalıdır. Bu tür hatalar uygulamadan önce Epoksi Mortar (epoksi esaslı tamir harcı) ile düzeltilmelidir. Yüzey hazırlığı bilyalama (shot blasting) frezeleme, zımparalama veya benzeri mekanik yüzey aşındırma işlemleri ile yapılmalı ve tüm yüzeyler endüstriyel vakum aletleri ile tozdan arındırılmalıdır. Yüzey nem miktarı % 4'ün altında olmalıdır. Uygulama sırasında zemin sıcaklığının çiğ noktasının en az +30C üzerinde olmasına dikkat edilmelidir. Yüzeye astar katı uygulandıktan sonra ara kat uygulanır. Sonraki aşamada ise Simli epoksi zemine mala ile uygulanır ve mekan böylece estetik bir görünüm kazanmış olur.

Adres

Merkez mah. Fecir sk. no:1 Kat:3\19 Arnavutköy İstanbul


İletişim

Email: info@kosor.com.tr
Phone: +90 (212) 445 4449 

Bağlantılar

Ürünler
Uygulamalar
e-katalog

Epoksi Astar
Epoksi Boya
Epoksi Reçine
Epoksi Tamir Harcı