website creation software

Fosforlu Epoksi Boya

Ürün Kodu: KOSORBOND 317 E


Epoksi esaslı, iki bileşenli, solvent içermeyen mekan içi yönleri tanzim etmek amacıyla kullanılan, karanlıkta parlayan ve ani elektrik kesintilerinde mekan içi güvenli çıkışlar için kullanılan epoksi esaslı boyadır. Rulo ile uygulanabilir.
Yüzeyler kolaylıkla temizlenebilir. Kuru ve temiz pek çok yüzeye mükemmel aderansı olan bir sistemdir. Beton, beton şap, mozaik ve mermer zeminlerin kaplanmasında, Hafif ve orta yük koşullarında aşınmaya dayanımlı yön belirleyici olarak, Endüstriyel zeminlerde, depolarda, yükleme boşaltma alanlarında, İmalat ve depolama sahalarında, Boyahane ve bakım atölyelerinde, Otopark ve servis alanlarında ve benzerlerinde yön tanzim boyası olarak kullanılır.
Renk: Belirlenen renkler, fosforlu renkler
Ambalaj: 20 kg Set halinde
Karışım: A ve B bileşeni aynı ortamda 4 dk boyunca mixer yardımıyla homojen bir durum alıncaya kadar karıştırınız.
Uygulama Metodu / Ekipmanlar: Kosorbond 317 E, mekanların iç trafiğini düzenlemek maksadıyla kullanılır. Karanlıkta parlayan ve ani elektrik kesintilerinde mekan içi güvenli çıkışlar için kullanılır. Ürünün maksimum aderans gösterebilmesi için zeminin çok iyi temizlenmesi gerekir. Selülozik tiner ile inceltilerek rulo ile uygulanabilir.
Mutlaka bir profesyonel tarafından uygulanmalıdır!
Uygulama esnasında mutlaka koruyucu eldiven takınız.

Adres

Merkez mah. Fecir sk. no:1 Kat:3\19 Arnavutköy İstanbul


İletişim

Email: info@kosor.com.tr
Phone: +90 (212) 445 4449 

Bağlantılar

Ürünler
Uygulamalar
e-katalog

Epoksi Astar
Epoksi Boya
Epoksi Reçine
Epoksi Tamir Harcı