best free html templates

Desenli Epoksi Boya

Ürün Kodu: KOSORBOND 301 E

Epoksi esaslı, iki bileşenli, portakal kabuğu görüntüsü veren, solvent içermeyen zemin kaplama ürünüdür. Rulo ile desen kazandırılarak portakal kabuğu görüntülü, kaymaz desenli ve aşınmaya karşı dirençli, dekoratif bir yüzey kaplaması oluşturur.

Yüzeyler kolaylıkla temizlenebilir. Kuru ve temiz pek çok yüzeye mükemmel aderansı olan bir sistemdir. Beton, beton şap, mozaik ve mermer zeminlerin kaplanmasında, Hafif ve orta yük koşullarında aşınmaya dayanımlı zemin kaplaması olarak, Endüstriyel zeminlerde, depolarda, yükleme boşaltma alanlarında, İmalat ve depolama sahalarında, Boyahane ve bakım atölyelerinde, Otopark ve servis alanlarında ve benzerlerinde dekoratif- eksiz, kaymaz ve aşınmaya mukavim zemin kaplaması olarak kullanılır.

Renk: Sitemizde bulunan renk kataloğundaki renklerdir.

Ambalaj: 20 kg Set halinde

Karışım: A ve B bileşeni aynı ortamda 4 dk boyunca mixer yardımıyla homojen bir durum alıncaya kadar karıştırınız.

Uygulama Metodu / Ekipmanlar: Kosorbond 301 E, diğer epoksi aşamalarıdan sonra son katman olarak zemini yekpare düzenine kavuşturmak için kullanılır. Ürünün maksimum aderans gösterebilmesi için zeminin çok iyi temizlenmesi gerekir. Çelik mala ile uygulandıktan sonra rulo ile taranmalıdır.

Mutlaka bir profesyonel tarafından uygulanmalıdır!

Uygulama esnasında mutlaka koruyucu eldiven takınız.

Adres

Merkez mah. Fecir sk. no:1 Kat:3\19 Arnavutköy İstanbul


İletişim

Email: info@kosor.com.tr
Phone: +90 (212) 445 4449 

Bağlantılar

Ürünler
Uygulamalar
e-katalog

Epoksi Astar
Epoksi Boya
Epoksi Reçine
Epoksi Tamir Harcı